«Буданов знав усе»: Арестович повідомив, що розвідки України та Заходу розійшлися лише в сценарії вторгнення РФ

«Буданов знав усе»: Арестович повідомив, що розвідки України та Заходу розійшлися лише в сценарії вторгнення РФ

Українська та західні розвідки розійшлися лише в сценарії вторгнення Росії. Проте найповніший сценарій цього нападу перед вторгненням РФ надав очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.Проте усі розвідки зійшлися на тому, що в Україні буде загострення.

Про це радник голови Офісу президента України Олексій Арестович розповів в інтерв’ю журналістові Дмитрові Гордону.


«Те, що ви зараз почуєте, – це вперше загалом прозвучить в українському медійному просторі. Я, вважайте, для вас приберіг. Наші розвідки по-різному оцінювали можливість вторгнення. Усі зійшлися на тому, що буде загострення. Сценарії розійшлися«, – сказав радник голови ОП.

Він уточнив, що ще у кінці квітня 2021 року, коли російські війська вперше збиралися біля українського кордону, думки розвідок розійшлися.


«Одні казали, що це – Донбас та можливі провокації на Кримському перешийку, а хтось повний сценарій вторгнення дав. І найповніший дав Буданов. Буданов знав усе. Військова розвідка України на дуже високому рівні зараз. І була до війни. Він дав повний розклад з усіма сценаріями. І дав більше, ніж дали західні розвідки», – запевнив Арестович.

У цьому контексті він нагадав про візит Буданова разом із президентом Володимиром Зеленським до Вашингтона у листопаді 2021 року.

«Вони там ще раз узгодили. Це тоді, коли в медійному просторі була «неузгодженість» американських та наших даних. Так от, Буданов давав більше, ніж партнери. Повнішу інформацію«, – сказав радник голови президентського офісу.

Він додав, що надана очільником розвідки інформація ґрунтувалася, зокрема, і на даних від партнерів України.

«Але в нього було більше, він давав її комплексніше. Якщо ви пам’ятаєте, сміялися всі з карти, яку він дав наприкінці жовтня. Але точно те саме і сталося. «Примітивні стрілочки, – говорили. – Це все дуже смішно». Ось посміялися всі дружно», – зауважив Арестович.

Залиште свій коментар