«Бога не існує»: Мосейчук попросила Зеленського допомогти хлопцю, чиї батьки-медики померли від коронавірусу

«Бога не існує»: Мосейчук попросила Зеленського допомогти хлопцю, чиї батьки-медики померли від коронавірусу

Хлопець перебував на апараті ШВЛ, коли його батьки померли від ускладень COVID-19.

Ведуча «Право на владу» Наталія Мосейчук почала ефір ток-шоу «Право на владу» зі звернення до президента Володимира Зеленського щодо трагічної загибелі двох батьків-лікарів від коронавірусу. Вона попросила взяти під особистий контроль долю їхнього сина, 13-річного Антона, який в той час перебував на апараті ШВЛ, а також справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час пандемії.


«10-11 жовтня в місті Тараща під Києвом померли двоє медиків — медсестра місцевої поліклініки і лікар-анестезіолог місцевого реанімаційного відділення. В них залишився син, 13-річний Антон, який перебував на апараті ШВЛ. Коли він прокинувся, прийшов до тями і йому сказали, що немає обох батьків, він сказав що Бога не існує.

Читайте також:   Карантин в Україні пом'якшили: що дозволено (повний список)


Я хочу звернутися до Володимира Олександровича Зеленського і попросити його взяти під особистий контроль справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час цієї пандемії. Справи всіх лікарів, які загинули і в яких залишилися діти. Володимире Олександровичу, я дуже прошу вас запровадити президентську стипендію для дітей героїв-лікарів. Дуже прошу вас простежити за долею цих дітей», — звернулася Наталія Мосейчук.

Читайте також:   Скандал із Петром Порошенком: стало відомо, що робив “азовець” Макс Ярош у Південній Америці

Вона також закликала сприяти тому, аби діти лікарів, які загинули, безперешкодно вступили до вишів, в яких вони забажають вчитися вже за декілька років — так само, як це гарантували дітям з Донецька і Луганська.


«Міністерство соцполітики, пані Марина Лазебна, будь ласка, візьміть під свій контроль долю цієї родини, забезпечте всіма документами і всіма виплатами миттєво, терміново. Я вас дуже прошу, не відкладайте в довгу шухляду. Не робіть так, щоб держава червоніла перед медиками і перед цими дітьми, які втратили своїх батьків», — закликала ведуча.

 

Залиште свій коментар