Блогерка з Києва назвала Росію улюбленою країною на Алеї Небесної Сотні. Відео

Блогерка з Києва назвала Росію улюбленою країною на Алеї Небесної Сотні. Відео

Блогерка з Києва di.rubens зняла ролик на Алеї Небесної Сотні, у якому продемонструвала свою симпатію до Росії.

Ним поділився на особистій сторінці у Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц). На кадрах дівчині пропонували обрати одну з двох країн, і та зі сміхом постійно обирала Російську Федерацію, віддаючи їй перевагу навіть перед власною Батьківщиною (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


Блогерка di.rubens

Читайте також:   “Гocпoди, ну звiдки бepутьcя цi мapciaни?” Ніцой жopстко розкритикувала автора переможного голу у ворота Швеції Артема Довбика

«Місце, де відбувалися події зі сльозами на очах, столиця України, яка вже сім років у боротьбі з російським агресором. Особисто як громадянин України та військовий хочу дізнатися ім’я цієї дівчини і поставити їй повторно ці питання (щодо України та її сміху), а також допомогти з придбанням білета до місця її вибору», – обурився військовий.

За його словами, скандальний ролик набрав 2,5 млн переглядів. Втім, після хвилі невдоволення, яка здійнялася в мережі через цю публікацію, блогерка видалила її у ТікТок, а також ліквідувала свою сторінку у Facebook.

Сторінки di.rubens

Скандал із блогеркою в Києві


Залиште свій коментар