Біля кордону України засікли величезний новий табір військ Росії

Біля кордону України засікли величезний новий табір військ Росії

Неподалік українського кордону у Воронезькій області РФ виявили новий польовий табір російської армії. Це зробили російські розслідувачі з Conflict Intelligence Team (CIT), які вважають нинішні переміщення військових росіян біля України найбільшими з часів боїв за Дебальцеве взимку 2015 року.Місце під Воронежем вдалося знайти за допомогою відеозаписів місцевих мешканців. Детальніше про це і те, яких масштабів досягають переміщення, розповів «BBC News Україна» керівник CIT Руслан Левієв. У мережі з’явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази цьому (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

«Люди гуляли в лісі й вийшли на поле, де розміщена велика кількість важкої техніки, зокрема танки. Це новий табір, що формується останніми днями. Але вже доволі великий. Місцеві говорять про те, що це поле завдовжки 3-4 км, яке повністю заставлене технікою», – зазначив він.


Відео з кадрами руху колони танків дорогою у Крим, яке хтось із очевидців прислав розслідувачам Conflict Intelligence Team

За його словами, на отриманих відео розслідувачі розгледіли в таборі наметове містечко і навіть польовий шпиталь – намети зі знаком медичної служби, а також кухню.

Польовий табір військ РФ у Воронезькій області із супутника

«Є всі ознаки того, що це буде одне з місць, куди будуть стягуватися війська. Таких місць, вочевидь, буде більше одного. Адже в одному всю техніку, яка зараз рухається, не розмістити», – висловив переконання Левієв.


Т-72Б3, рух яких зафіксували з Кемеровської області РФ у Воронезьку

Він уточнив, то новий табір російської армії розташовується порівняно близько до кордону з Україною, якщо пересуватися дорогою – приблизно за 170 км, що «цілком реально для техніки зробити марш-кидок за добу».

Військова техніка РФ

Крім цього, додав розслідувач, є відео від очевидця з колоною у складі бронеавтомобілів «Тигр» та бортових «КамАзів» для перевезення людей. Зокрема, тих модифікацій, які зазвичай використовуються спецназом та розвідкою. Керівник CIT уточнив, що така колона рухалася з боку цього польового табору та Воронежа ближче до кордону з Україною, в районі міста Острогорськ.

Маршрут псковських десантників – 76 дивізія РФ, одна з тих, чиє переміщення зафіксували розслідувачі

«У принципі, це схоже на відпрацювання сценарію, коли групу розвідки і спецназу засилають ближче до лінії зіткнення, щоб провести рекогносцирування та передати дані в основний табір», – зазначив Левієв.

Табір військ РФ біля кордону з Україною на супутниковому знімку

Нагадаємо: у мережі продовжують публікувати відеодокази, які підтверджують, що Росія перекидає на кордон із Україною свою військову техніку. Так, 6 квітня було зафіксовано рух у бік України декількох колон із десятків одиниць бойових машин із Краснодарського краю та Воронезької області РФ.

Польовий табір російських військ біля кордону з Україною із супутника
Залиште свій коментар