Біля Бердянська українські військові знищили десантний корабель РФ. Фото і відео

Біля Бердянська українські військові знищили десантний корабель РФ. Фото і відео

Збройні сили України знищили великий десантний корабель РФ у тимчасово окупованому Бердянську. Завдяки точному влученню також було знищено склад ракетно-артилерійського озброєння окупантів.Знищеним судном виявився великий десантний корабель «Орськ». Про це повідомили на сторінці Військово-морських сил ЗСУ у Facebook (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Доброго ранку, ми з України! У захопленому РФ порту Бердянськ знищено великий десантний корабель «Орськ» чорноморського флоту окупантів. Слава Україні!» – йдеться у повідомленні ВМС ЗСУ.


Також повідомляється, що під час знищення ворожого великого десантного корабля «Орськ» у тимчасово окупованому Бердянську Збройні сили додатково пошкодили два кораблі РФ. Окрім того, пожежа з ворожого судна перекинулася на склад боєприпасів.

Примітно, що згідно із секретними планувальними документами, які опинилися у розпорядженні ЗСУ, підрозділ ворога мав здійснити висадку з БДК «Орськ» у районі населеного пункту Степанівка-1 і надалі діяти з військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме зі 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ. Кінцева мета цих сил – блокування та взяття під контроль Мелітополя. Проте Збройні сили України буквально зруйнували плани ворога.


ЗСУ знищили десантний корабель окупантів у Бердянську
Вороже судно горить у порту Бердянська
Також було знищено склад ракетно-артилерійського озброєння окупантів.Так ворожий десантний корабель виглядав до того, як його знищили Збройні сили України.

ВДК ''Орськ'' до знищення у Бердянську
Залиште свій коментар