Білоруські продукти: українцям розповіли правду про товари в цих магазинах

Білоруські продукти: українцям розповіли правду про товари в цих магазинах

Українцям розповіли правду про «Білоруські продукти»

В Україні вже давно і «оселилися» магазинчики з вивіскою «Білоруські продукти». Як правило, в них реалізуються такі базові товари, як молоко, вершкове масло, сир, йогурт, згущене молоко. І все це за концепцією бренду нібито зроблено ще за радянськими стандартами.


Чи це так, журналісти вирішили перевірити у лабораторії. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Продавці запевняють, що «бацька» все робить по ГОСТу, і в молоці крім молока більше нічого немає. Білоруські продукти розходяться по дрібних точках з оптового ринку, куди і пішли закуповуватися з метою ревізії.

Читайте також:   Пішов сьогодні до лісу за опеньками і став багатим, знайшов гриб, вартістю в 4000 євро (Фото)


Що дивно, білоруське масло можна купити дуже свіжим. Так, на одній з пачок стояла дата 8 вересня, а сюжет знімався 9-го.


Міфічне слово ГОСТ є на кожному товарі, але на деяких немає навіть дати виготовлення. Експерти кажуть, що слово ГОСТ стало просто міфом і прийомом.

Цікаво, що і в Білорусі не знайшли пачки такого масла, яке в Україні продається під цим брендом. Та і вартує продукт у них дорожче, що дивно, як він може знецінюватися, перетинаючи кордон України.

Читайте також:   Роздавали по 500 гривень: на Прикарпатті зняли відео ймовірного підкупу виборців

Як виявилося, «білоруське масло» зовсім не масло, а якась субстанція з величезною кількістю немолочного жиру. Причому це не можна навіть назвати спредом або маргарином.

А ось у згущеному молоці молочний жир є, але там може бути двоокис титану для відбілювання.

Так і виробників, зазначених на етикетці «білоруських» продуктів, у реєстрі імпортерів немає. Фахівці кажуть, що в Білорусі можуть виробляти хіба що тару, а наповнюють її вже недобросовісні українські ділки.

Правда про білоруські продукти (відео: ТСН)

Залиште свій коментар