Білл Гейтс назвав строки закінчення пандемії COVID-19: неймовірна трагедія

Білл Гейтс назвав строки закінчення пандемії COVID-19: неймовірна трагедія

Американський підприємець і громадський діяч Білл Гейтс озвучив свій прогноз з приводу завершення пандемії коронавірусу в світі. Він вважає, що до кінця 2021 року багато жителів планети будуть вакциновані і тому інфекція перестане бушувати до кінця 2022 року.

Такий прогноз співзасновник компанії Microsoft озвучив польській газеті Gazeta Wyborcza і телеканалу TVN24.


Підприємець вважає, що нормальне життя все ж відновиться приблизно через півтора року.

«До кінця 2022 року ми повинні повністю повернутися до нормального життя», — сказав мільярдер.

На думку Білла Гейтса, до кінця 2021 року рівень вакцинації буде достатнім, щоб кількість випадків зараження коронавірусом почала знижуватися.


Читайте також:   Як коронавірус "вирвався" з Китаю? Трамп виступив із новою гучною заявою

Зазначимо, що Гейтс назвав пандемію «неймовірною трагедією».

Нагадаємо, що Білл Гейтс через свій благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс виділив не менше 1,75 мільярда доларів США на боротьбу з пандемією COVID-19 у світі. Гроші були виділені на підтримку деяких розробників COVID-вакцин, засобів діагностики й методів лікування.

Що Гейтс говорив про вакцинацію

Раніше Білл Гейтс заявляв, що для повноцінного захисту населення і зупинки пандемії коронавірусу необхідно вакцинувати кожну людину три рази.

Читайте також:   Жиріновський пообіцяв 10 мільйонів тому, хто встромить прапор Росії над Києвом

«Зараз йде обговорення, чи потрібно нам просто досягти дуже високого охоплення поточною вакциною, чи нам потрібна така ж третя доза, або ж нам потрібна модифікована вакцина», — зазначив громадський діяч і бізнесмен.

Також Гейтс заявив, що зараз багато компаній займаються розробкою модифікованої вакцини. Він припустив, що до того часу, як у США почнуть поширюватися нові штами коронавірусу, держава може бути готове забезпечити населення новими, більш ефективними щепленнями.

Залиште свій коментар