Без батька залишилось п’ятеро дітей: у боях за Україну загинув захисник із Хмельниччини

Без батька залишилось п’ятеро дітей: у боях за Україну загинув захисник із Хмельниччини

На війні з російськими окупантами загинув воїн з Хмельниччини Віктор Ман. Свій останній бій він прийняв 21 червня на Харківщині.Трагічну звістку повідомили у Білогірській селищній раді. У 38-річного Героя залишилися п’ятеро дітей.

“З глибоким смутком повідомляємо про страшну звістку. 21 червня під час виконання бойового завдання обірвалося життя нашого земляка з села Синютки – Мана Віктора Юрійовича, який ніс військову службу на Харківщині. Вічна пам’ять полеглому Герою. Щирі слова співчуття рідним і близьким військового, сили вам витримати непоправне горе. Вся громада сьогодні в скорботі разом з вами”, – зазначено у повідомленні Білогірської селищної ради.


Журналісти “Суспільного Хмельницький” поспілкувалися з мамою полеглого воїна Василиною Гондою. Жінка розповіла, що народився Віктор 22 вересня 1985 року у селі Дубриничі Закарпатської області. Згодом родина переїхала на Хмельниччину. Вже там Віктор закінчив школу і розпочав доросле життя.


“Син був і маляром, і штукатуром. У нього все “горіло” в руках”, – розповіла згорьована мати.

У Віктора була чимала родина. Разом з дружиною вони виховували п’ятьох дітей. Однак попри це чоловік добровольцем став до лав українського війська у червні 2022 року – і відтоді захищав рідну землю та майбутнє своїх дітей зі зброєю в руках.

Загинув Віктор як справжній воїн – виконуючи бойове завдання.

Йому назавжди буде 38 років.

Мама захисника додала, що поховають її сина у селі Синютки. Про дату та час прощання з Героєм у Білогірській селищній раді  пообіцяли повідомити додатково.

Залиште свій коментар