Балашов обізвав »тварюками» людей, які просять перейти на українську: реакція росЗМІ та українців

Балашов обізвав »тварюками» людей, які просять перейти на українську: реакція росЗМІ та українців

Лідер Лібертаріанської партії «5.10» Геннадій Балашов виступив на захист використання російської мови в Україні й назвав «тварюками» людей, які просять перейти на українську.Так він прокоментував рішення перевести сферу послуг у країні на обслуговування державною мовою. Думкою він поділився в ефірі телеканалу «Наш», тепер його заяви активно тиражують росЗМІ, а українці в мережі висловлюють обурення словам політика (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Мені буде якась тварюка приходити і говорити, якою мовою говорити?» – висловився Балашов.


Лібертаріанець підкреслив, що завжди в публічних виступах говорить російською, бо вважає своїм правом користуватися рідною мовою. Таке ж, на його думку, право має будь-хто – спілкуватися мовою, «якою з ними говорили батько і мати».

Реакція росЗМІ на слова Балашова

Також він зазначив, мовляв, в Україні державною мовою розмовляють «20 мільйонів людей, а російською – 300 мільйонів».


На його переконання, українською мовою «культура розвиватися не буде», оскільки «її нікуди й нікому продавати» через начебто відсутність споживача».

Крім цього, Балашов назвав абсурдністю обмеження використання російської. Тут він згадав, як у Львові співав у караоке саме нею, і всім було «плювати на цю справу», оскільки «бізнес розвивається по-своєму».

Такі тези Балашова радо цитують пропагандистські російські ЗМІ. Водночас українці в мережі обізвали політика тими ж словами, що й він, і стали на захист державної мови в Україні.

Реакція українців на висловлювання Балашова

«В нього не вистачає розуму її вивчити, тому й казиться! Дорога до раші відкрита!», «А ви від цієї тварини чекали чогось іншого?», «Тому у нього перед офісом варто корова, так хто тварина?», «Всім було плювати? Просто львів’янам було плювати на тварину, яка намагалася зображувати людину», «То за такого співвідношенні 1:15 яку мову повинен захищати закон? Звичайно, українську, бо може зникнути взагалі», «Така позиція свідчить про те, що ця людина надто твердолоба, щоб вивчити українську мову, і про те, що вона плює на державу і на народ. Він переплутав державу із своєю вотчиною, то ж хай відкриє оченята і шукає собі місце, де буде говорити, як захоче», «Тому , що у Львові всім байдуже (плювати) на Балашова», «Вони українську мову не вживають, «но уважают». Тоді нащо вживати український хліб якщо можна його просто «уважати»?», «Тварина той, хто не може вивчити мову і зневажає українців», – коментують користувачі мережі.

Коментарі українців
Коментарі користувачів мережі
Реакція користувачів мережі

Залиште свій коментар