Байден офіційно визначив пріоритети щодо України у разі обрання президентом США

Байден офіційно визначив пріоритети щодо України у разі обрання президентом США

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден обіцяє домагатися припинення війни на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні, якщо виграє президентські вибори.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у заяві кампанії Байдена/Гарріс.


Заява, що має назву «Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною», оприлюднена 14 жовтня.

«Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні і працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, на яке вона заслуговує», — йдеться у заяві кампанії

Читайте також:   У Франції число померлих від коронавірусу перевищило 15 тисяч

Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії.


Він планує заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користується верховенством права та економічними можливостями.

«Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці і стабільності Європи, що є в інтересах Америки», — стверджується в заяві.

Читайте також:   Смертельні розваги: сотні птахів загинули внаслідок феєрверків в Італії – моторошні фото, відео

Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

Залиште свій коментар