Авторку фейку про «розіп’ятого хлопчика» навіть у Росії не мають за людину

Авторку фейку про «розіп’ятого хлопчика» навіть у Росії не мають за людину

Усі ми пам’ятаємо моторошний до смішного фейк російської пропаганди про «розіп’ятого хлопчика» на Донбасі в 2014. Журналісти проєкту Fake News вирішили розшукати його авторку – Галину Пишняк. І їм це вдалося.Джерело: Fake News

Пишняк погодилася на розмову, і під час неї розповіла – що таки на власні очі бачила того хлопчика. А ще – про цькування у Росії, і про те, що шкодує про свою скандальну історію.


Історія про «розіп’ятого хлопчика» – знову актуальна

Галина Пишняк у 2014 році дала інтерв’ю російському «Первому каналу». Там вона розповіла про хлопчика, якого українські військові начебто, страшно сказати, розіп’яли у Слов’янську.

Зараз жінка (разом зі своїм чоловіком – колишнім беркутівцем, а потім бойовиком) мешкає у чудовій російській глибинці під Смоленськом. Регіон той, до слова, доволі депресивний.


Пишняк із чоловіком дуже задоволені, що отримали громадянство Росії, і «все у них нормально». От тільки журналісти зауважили, що розповідає свою історію жінка плутано, зокрема й про «розіп’ятого хлопчика».

Жодного доказу історії Пишняк так і не знайшли (що й не дивно, адже це вигадка від початку до кінця), проте жінка й досі стверджує, що не брехала.

Я не хочу нічого говорити – ані так, ані спростовувати. Кожен має право на свою думку,
– сказала вона.

Однак про те, що розповіла цю історію, Пишняк шкодує. Та не тому, що вона брехлива, а тільки тому, що в Росії її дуже ображали (де між одним і другим зв’язок – простежити важко).

У підсумку жінка визнала, що до її родини росіяни ставляться дуже погано – «не сприймають за людей». Цікаво, чому б то.

Розмова журналістів з авторкою брехні про «розіп’ятого хлопчика»: відео

 

Залиште свій коментар