Австрійська газета назвала війну в Україні «громадянським конфліктом» і нарвалась на посла

Австрійська газета назвала війну в Україні «громадянським конфліктом» і нарвалась на посла

Австрійська газета Der Standardat у своєму матеріалі використала наратив російської пропаганди й назвала війну в Україні «громадянським конфліктом». На такий скандал вже відреагував український посол в Австрії Олександр Щерба.Скандал з австрійською газетою

У своєму випуску газета вийшла з заголовком «Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна». У такий спосіб видання охарактеризувало нове загострення війни на Донбасі.


При цьому видання подало такий скандальний меседж як буцімто заяву Президента України Володимира Зеленського. Тут посил до розмови глави держави з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

Справжня заява Зеленського була такою: «НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ стане справжнім сигналом для Росії».


Реакція українського посла

Der Standardat миттєво отримав реакцію української дипломатії. На некоректний опис подій в Україні відреагував наш посол в Австрії Олександр Щерба.

Українська земля. Російські прапори, солдати та зброя – з одного боку, українські – з іншого. Але це не окупація, а «громадянська війна» для Der Standard,
– заявив дипломат.

Він також поцікавився в газети, чи надасть вона майданчик для чесної дискусії щодо російсько-української війни, яка досі триває в Україні.

Залиште свій коментар