«Атрибут протестів»: на телеканал «1+1» притягнули обмальовані двері з Банкової

«Атрибут протестів»: на телеканал «1+1» притягнули обмальовані двері з Банкової
На передачу «Право на владу» на телеканалі «1+1» з Офісу президента принесли обмальовані двері з розбитим склом. Ведуча Наталія Мосейчук назвала їх «атрибутом суботніх протестів».

Випуск передачі транслювали 25 березня.Так, на початку етеру передачі в студії одразу ж стояли двері. Ведуча заявила, що їй «вартувало великих зусиль», аби притягнути «цей атрибут».

«Я б не сказала, що це — символ протестів, які сталися в суботу (20 березня — ред.). Я б сказала, що це — жертва протестів. І слава богу, що це жертва — не жива. Але так ми будемо крізь бите скло дивитися на ці події і думати, чи здатні ми домовитися і чути одне одного», — сказала Мосейчук.


Участь у передачі, зокрема, брали заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, волонтер Роман Сініцин, народний депутат від «Слуги Народу» Микита Потураєв, парламентар від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький.

Серед гостей також був ветеран бойових дій Владислав Стафійчук (Влад Сорд), якого затримали на акції протесту під ОП і котрий перебуває під домашнім арештом. Геращенко звернувся із закликом до громадян, котрі мають намір брати участь у мітингах: робити це мирно.


«Я радий, що у минулу суботу не постраждало нічого, крім вікон, дверей, які ви зараз тут показуєте, і фасадів. А кров і кістки залишилися цілими: як у провокаторів, так і в поліцейських», — зазначив Геращенко.

Він також подякував мирним мітингувальникам, які спокійно висловлювали свою позицію на суботній акції під будівлею Офісу президента.

Залиште свій коментар