Арестович: армія РФ втратила у боях в Україні 30% складу, переговори йдуть успішніше

Арестович: армія РФ втратила у боях в Україні 30% складу, переговори йдуть успішніше

Радник Офісу президента Олексій Арестович зазначив, що регулярні війська Російської Федерації, відправлені на війну в Україну, втратили понад 30% особового складу. Щодня гине до 1 000 окупантів, незабаром вестиме війну з українською армією, буде фактично нікому і дипломатичні переговори увійдуть до активної фази з конкретними результатами.Про це він заявив під час телемарафону на «UA Разом».

На сьогодні окупаційні війська можуть змінити перебіг військових дій, тільки продавивши ситуацію у Маріуполі чи на території ООС.


«Про Київ вже можна не хвилюватися, всі сили, які були кинуті до столиці, вже розбиті. Також Харків, Суми, Чернігів. Противник настає у Маріуполі, зоні ООС та Миколаєві. Київ – у відносній безпеці. Навіть якщо вони накопичать резерви – їх кинуть в ООС, якщо полізуть — ми їх уб’ємо», – уклав Арестович.

При цьому експерт наголосив, що доля міста зі справжнім гуманітарним та військовим колапсами Маріуполя залежить одразу від трьох речей.


«Як стоятимуть захисники, як діятимуть місцева влада, а також як просуватимуться переговори вищого керівництва», – зазначив він.

Залиште свій коментар