«Антонов» добудував перший зразок Ан-178 для української армії: коли відбудеться перший політ

«Антонов» добудував перший зразок Ан-178 для української армії: коли відбудеться перший політ

Роботи виконуються за графіком.Держпідприємство «Антонов» завершило будівництво першого зразка Ан-178 для ЗСУ.  Його готують до першого польоту. Відповідно до замовлення Міноборони, компанія має побудувати три таких літака.

Про це повідомили у компанії.


Зазначається, що роботи за програмою Ан-178 виконуються згідно з встановленими планами та графіками.

“До теперішнього часу повністю завершено роботи з побудови зразка Ан-178, призначеного для виконання льотних сертифікаційних випробувань. Закінчується відпрацювання всіх систем літака. Наразі літак готується до першого польоту. Підняти цей літак у небо  планується в першому півріччі наступного року. Паралельно ведуться роботи з виготовлення другого літака. Вже збудоване крило та хвостове оперення. Здійснюється остаточне складання фюзеляжу. Потім відбудеться стикування зазначених агрегатів.  Таким чином, у грудні поточного року, з випередженням затверджених графіків, буде повністю побудований планер цього Ан-178”, — сказано у повідомленні підприємства.


 

Довідка:

Ан-178 — український близькомагістральний транспортний літак з турбореактивними двигунами. Розроблений київським ДП «Антонов» на базі пасажирського Ан-158 (Ан-148-200). Створення літака почалося в 2010 році, перший політ літак здійснив 7 травня 2015. Ан-178 має прийти на заміну військово-транспортних літаків попереднього покоління Ан-12, Ан-26 та Ан-32.

Залиште свій коментар