У Дніпрі уже 9 загиблих, серед них – рятувальник і маленький хлопчик, доля 6 людей – невідома
Дев’ять людей, серед яких малий хлопчик та рятувальник, загинули та ще 37 дістали поранення внаслідок російського нічного удару по місту Дніпро; ще 3 людини постраждали в сусідньому місті Кам’янське.
Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, мер Дніпра Борис Філатов, ДСНС, Дніпропетровська обласна прокуратура, президент Володимир Зеленський та глава МВС Ігор Клименко в Telegram
Пряма мова очільника області: “Тіло дитини 2023 року народження рятувальники дістали з-під завалів понівеченої атакою чотириповерхівки. Сьогодні вночі росіяни вбили у Дніпрі 8 людей”.
Доповнено: О 10 ранку Філатов повідомив про 9 загиблих у Дніпрі.
Деталі: Серед жертв російського удару також рятувальник і 60-річний чоловік, який помер у лікарні.
Пізніше глава МВС Ігор Клименко уточнив, що загинув заступник начальника пожежно-рятувального загону, майор Антон Ярмоленко, який у момент удару прямував на виклик.

Загиблий рятувальник Антон Ярмоленко. Фото з Telegram Ігоря Клименка
Наразі пошуково-рятувальна операція триває. За даними ДСНС, під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку можуть перебувати люди.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що невідома доля 6 людей.

Фото з Telegram Олександра Ганжі
За даними Ганжі, станом на 10:35 відомо про 37 постраждалих у Дніпрі.
“Серед поранених четверо дітей. Хлопці 6 і 16 років та 13-річна дівчинка госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Ще одна дівчинка 14 років на амбулаторному лікуванні. Загалом в лікарнях залишається 22 людини. Четверо – “важкі””, – повідомив голова ОВА.

Фото з Telegram Олександра Ганжі
Ще троє людей постраждали у Кам’янському, що поруч з Дніпром: 50-річного чоловіка і 49-ти та 72-річну жінок доставили до лікарні у стані середньої тяжкості. У місті понівечено адмінбудівлю та багатоквартирні будинки.

Фото з Telegram Олександра Ганжі
Ганжа зазначив, що загалом росіяни атакували п’ять районів області ракетами та безпілотниками.

Фото з Telegram Олександра Ганжі
На Нікопольщині під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Покровська і Марганецька громади. Там пошкоджено багатоквартирні та приватні оселі.

Фото з Telegram Олександра Ганжі
У Синельниківському районі росіяни цілили по Васильківській громаді – зайнялася будівля, що не експлуатується.
