Українці та росіяни заздрять білорусам: Лукашенко відзначився неоднозначною заявою

Українці та росіяни заздрять білорусам: Лукашенко відзначився неоднозначною заявою

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 3 липня заявив, що українці та росіяни заздрять білорусам. Мовляв, ті живуть у спокійнішій країні без війни та голодних бунтів.

Таку думку Лукашенко висловив під час свого виступу на урочистих зборах до Дня незалежності Білорусі, повідомляє «БелТА».Чому Лукашенко вважає, що білорусам живеться краще

Він наголосив, що зараз в Білорусі безпечно та спокійно.

Ми уникнули воєн, живемо в безпечній, спокійній країні, де кожен, хто має дитину, може вийти на вулицю в будь-який час доби і бути спокійним. Нам заздрять люди з інших країн: наші брати-росіяни, українці. А ми живемо і не розуміємо, як це нам дісталося,
– сказав Лукашенко.

Читайте також:   Польща вже прийняла у себе перших біженців з Білорусі

Він також порівняв Білорусь із Європою і США. За його словами, багаті країни Заходу страждають від безробіття та голодних бунтів.

«Ми – не Америка, ми не друкуємо долари. Ми навіть не Росія, якій нема куди дівати вуглеводні, золото і метали. У нас є лише руки, мізки та голова на плечах», – вважає білоруський президент.

Що відомо про ставлення Лукашенка до війни в Україні?

Лідер Білорусі раніше неодноразово заявляв, що його країна не втручатиметься у війну на території України. Мовляв, білоруси можуть приїхати до України на тракторах, але не на танках.

Читайте також:   Світлану Тихановську вивезли з Білорусі під виглядом угоди: подробиці

Водночас Олександр Лукашенко вважає, що Україна вже ніколи не зможе повернути окупований Крим.

https://24tv.ua/ukrayintsi-rosiyani-zazdryat-bilorusam-lukashenko-novini-bilorus_n1372208

Залиште свій коментар